Unikalna technologia - źdźbło w kształcie litery "V"

Oefrowane przez nas proodukty ze sztucznej trawy Royal Grass® bazują na unikalnych sztucznych włóknach Ten Cate cechujących się specjalnym opatentowanym źdźbłem w kształcie litery "V".

Sztuczna trawa do prywatnych ogrodów

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii i najwyższej jakości sztuczna murawa Royal Grass® doskonale nadaje się na balkony i tarsy dachowe, a także do przydomowych ogrodów. To nowoczesne rozwiązanie nie tylko wygląda wyśmienicie, ale również jest proste w instalacji i łatwe w utrzymaniu - koniec kłopotów związanych z pielęgnacją naturalnego trawnika. Co najważniejsze, cudownie się po nim chodzi!

Holenderska trawa - holenderska jakość

Produkcja Royal Grass® w holenderskim Genemuiden jest przedmiotem ciągłej kontroli jakości. Podczas wiązania w pęki i po procedurze powlekania murawa jest przeglądana i testowana bardzo dokładnie zgodnie z standardami mającymi zastosowanie dla każdego produktu. Produkty RoyallGrass objęte są wieloletnią gwarancją.

Innowacje Royal Grass®

  • Pierwsze użycie dwukolorowej przędy w pojedynczym produkcie (2003.)
  • Użycie ciemnobrązowego piasku powlekanego jako wypełniacza nadaje sztucznej nawierzchni najbardziej naturalny odcień i wygląd (2004).
  • Rozwój źdźbeł w kształcie litery "V" zainspirowane naturą (2005).
  • Użycie strefy "korzenia" (2006)
  • Kombinacja różnych kształtów i szerokości źdźbeł w kształcie litery "V" (2007)
  • Sztuczna trawa wykonana w 100% z polietanu (2010/2011).

Landscape Solutions B.V.

Landscape Solutions B.V. - spółka-córka Ten Cate - to założona w 2003 roku pierwsza europejska firma specjalizująca się w rozwoju, produkcji i sprzedaży naturalnie wyglądających sztucznych traw dla klientów indywidualnych.


Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie marki Royal Grass® w Polsce.