Zielona oaza!

Szary, nudny betonowy taras lub balkon? Skończ z tym! Przy pomocy prostych środków stwórz wokół siebie radosną, żywą i atrakcyjną dla wszystkich przestrzeń.

Sztuczne trawy Royal Grass® doskonale komponują się w miejskim otoczeniu równocześnie podwyższając walory roślin doniczkowych oraz mebli ogrodowych. Pozwalają osiągnąć bardzo stylowy i jednocześnie nowoczesny efekt, a przy tym wymagają stosunkowo niewielu zabiegów konserwujących.

Idealne zielone podłoże może śmiało nawiązywać do różnych trendów aranżacyjnych - od klasycznych na nowoczesnych kończąc - stanowiąc wyjątkowe rozwiązanie, dostosowane do indywidualnego stylu użytkownika.

Miejsce dla każdego i o każdej porze!

Podłoże ze sztucznych traw Royal Grass® idealnie nadaje się do codziennego wypoczynku i zabawy. Nawet najbardziej intensywne harce naszych pociech nie są w stanie zniszczyć idealnego wyglądu oferowanych muraw. Również zwierzęta czują się świetnie na produktach Royal Grass®, a w dodatku nie kopią dziur jak w przypadku zwykłego trawnika.

W okresie zimowym sztuczna trawa Royal Grass® pozostaje zielona i zachowuje swoje właściwości. Nie uszkodzi jej mróz ani nie połamie się podczas chodzenia po niej w niskich temperaturach.

Ciężkie przedmioty również nie stanowią problemu. Baseniki, doniczki, meble na zwykłej trawie zostawiają ślady, spłaszczają i sprawiają, że trawa zółknie. W przypadku sztucznych traw Royal Grass® wystarczy takie miejsca przegrabić aby podnieść spłaszczone źdźbła i przywrócić naturalnie zielony wygląd!